بایگانی

بایگانی مکتوبات علی عرب زاده

بایگانی

بایگانی مکتوبات علی عرب زاده

اینجا قرار است بایگانی‌ای باشد برای دسترسی آسان‌تر به مکتوباتم، اطلاع دوستانم از آنها و فراهم شدن امکان جستجوی اینترنتی‌شان.

چه اتفاقی در حال افتادن است ؟

چهارشنبه, ۱۴ دی ۱۳۹۰، ۱۱:۱۱ ب.ظ

یادداشت های آرشیوی

نگاشته شده تاریخ 27 / 3 / 1388

بسم الله


سلامانگیزه نوشتن این یادداشت دیدن عکسی بود از راهپیمایی و تجمع حامیان دکتر احمدی نژاد در اعتراض به اغتشاشات و ناآرامی های اخیر تهران .


پس اولا عکس رو ببینید :هرکس که منظور من رو از دیدن عکس متوجه شد که خب نیازی به خواندن ادامه این وجیزه ندارد اما اگر هنوز نفهمیدید که کجای این عکس انگیزه نوشتن میشود برای من پس باید عرض کنم که شما هم حتما مثل من بعد از روشن شدن نتایج انتخابات و پیروزی قاطع جریان عدالت خواه این جمله و اعتراض را از زبان حامیان موسوی شنیده اید که این افزایش حدودا 25% مشارکت در انتخابات تماما متعلق به قشریست که تا قبل از هیچ گاه در هیچ انتخاباتی شرکت نکرده اند و معمولا هم به نظام اعتقادی ندارند و تقیدات مذهبی آنچنانی هم ندارند و آمدند تا احمدی نژاد نباشد و رایشان هم موسوی بوده است پس چطور موسوی رای نیاورد ؟ یا چیزی شبیه به این !


اولا که جل الخالق از این جماعت و این استدلال ها ! ( البته اگر میخواهید نسخه ی دیگرش را ببینید سری به مصاحبه ی رهنورد با بی بی سی بزنید ) .دوما ناگفته نماند حقیر هم تا حدودی حرفشان را قبول میکردم چرا که ابدا تصور هم نمیکردم فردی شبیه آنکه در عکس میبینید رایش احمدی نژاد باشد یا اینکه عکس آقا را در دست بگیرد ! فلذا سعی در آوردن توجیهات دیگری داشتم که باز هم به قوت خود باقیست .سوما من در اشتباه بودم !چرا ؟


انقلاب و نظام و گفتمان اسلام ناب ریشه در عمق فطرت آدمی دارد (اگر خیلی شعاریه ببخشید) آنچه چند صباحی باعث دور شدن بخشی از افراد اجتماع از آرمانهای انقلاب و امام و کناره گیری آنها از عرصه های حضور سیاسی شده بود بی شک عمکلرد افرادی همچون هاشمی و ناطق بود در گره زدن سرنوشت انقلاب با مفاسد خود و اطرافیانشان .


وقتی مردم میدیدند که اینها روز به روز ثروتمند تر میشوند و هیچ نیرویی نیز از درون نظام یارای مقابله با آنها را ندارند ابتدا به اصلاح طلبانی روی آوردند که در خود را به ظاهر مخالف و معارض جریان راست نشان میداند گویی اینکه ما هم در دوره ای باورمان شده بود ، اما در باطن آنها دو روی یک سکه قدرت طلبی و فساد بودند که مردم نیز دیر یا زود این را فهمیدند اما بدوا به احمدی نژاد نیز آنچنان اعتماد نکردند !


اما عملکرد دولت نهم ( با تمام کاستی ها و نواقصش ) در این چهار سال و همچنین افشاگری های بی سابقه ی احمدی نژاد در جریان مناظرات انتخاباتی و مهم تر از آن حمایت بی دریغ رهبری فرزانه از احمدی نژاد باعث شد یکبار دیگر و بعد از گذشت 20 سال از جنگ تحمیلی مردم به دامان انقلاب برگردند و متوجه منفک بودن اصل و چهارچوب حکومت اسلامی از افراد و احزاب شوند .


آنچه حامیان میرحسین فراموش میکنند علت روگردانی این قشر خاموش از صحنه های انقلاب در این مدت است که بی تردید یکی از عوامل اصلی آن همین نارضایتی از امثال هاشمی و اطرافیانش است .احمدی نژاد با نشانه گرفتن و سینه سپر کردن مقابل کانون های اصلی قدرت وثروت باعث ایجاد تحولی دوباره در نگرش خیل عظیمی از مردم حتی اقشار مذهبی به انقلاب و آرمانهای آن شد خصوصا آنکه احمدی نژاد نه با شعار اصلاحات غربی که با گفتمان امام و رهبری و از درون مردم برآمده بود و مورد سنگین ترین هجمه های تمام جریانات به ظاهر معارض و مخالف دیروز و دوستان امروز قرار گرفته بود .


باور بکنید یا نه این انتخابات و نتیجه ی آن طلیعه ی آغاز عصری تازه در حیات دینی این سرزمین و پیشبرد اهداف عالیه انقلاب است و مخالفان احمدی نژاد چه بخواهند و چه نخواهند اینبار همه ی ایران از قشر متدین و مذهبی گرفته تا آنانکه به ظاهر تقیدات قوی دینی ندارند در برابر فساد و زیاده طلبی آنان ایستاده اند .


امروز ان که بر قلب های مردم ایران حکومت میکند نه موسوی با شال سبز است و نه سیدی خندان بلکه آهنگر زاده ی سمنانیست که پشت سر مقتدای خویش برای آخرین ضربه بر پیکره منحوس اسلام آمریکایی قد علم کرده است .


العاقبه للمتقین


والسلام علی من التبع الهدیپی نوشت :


. اگر حجاب خواهرامون تو عکسا مناسب نیست شما به بزرگواری خودتون ببخشید بالاخره تازه احمدی نژادی شدن دیگه !


. یه سری هم به این لینکا بزنید :


http://media.farsnews.com/Media/8803/ImageReports/8803270001/21_8803270001_L600.jpg


http://media.farsnews.com/Media/8803/ImageReports/8803261223/11_8803261223_L600.jpg


http://media.farsnews.com/Media/8803/ImageReports/8803261223/12_8803261223_L600.jpg


http://media.farsnews.com/Media/8803/ImageReports/8803261223/17_8803261223_L600.jpg


http://media.farsnews.com/Media/8803/ImageReports/8803261226/3_8803261226_L600.jpg


http://media.farsnews.com/Media/8803/ImageReports/8803261226/24_8803261226_L600.jpg


.برای دیدن نظر حقیر نسبت به مناظره 13 خرداد موسوی و احمدی نژاد اینجا را ببینید .


. ناگفته نماند انگیزه من از نوشتن اون عکس بود نه تنها دلیلم ! منظورم اینه که فکر نکنید با دیدن یه عکس جو گیر شدم !

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی